AGA

Pomysły lęgną się u niej szybciej niż prosie zdąży mrugnąć, jak pisała Astrid Lindgren.  To z jej głowy wychodzą scenariusze imprez, autorskie pomysły na integracje, hasła konferencji, drafty filmów motywacyjnych i wszystko,  co wymaga kreatywności i

giętkiego języka. 
Po pracy rower albo bieganie, kino albo książka, miasto albo wieś, dzieci albo i nie. 

KUBA

Gdzie diabeł nie może, tam Kubę pośle.  Załatwi niemożliwe, poruszy niebo i ziemię. A wszystko dzięki wrodzonej fantazji i 25 latom doświadczeń w branży, której w latach dziewięćdziesiątych był pionierem. Dziś już nie koordynuje, ale wie, że pańskie oko konia tuczy. Przewiduje oczekiwania klientów, wyprzedza niespodziewane zdarzenia, dopina wszystko na ostatni guzik. 
W biznesie nie straszne mu żadne wichury, a o pracy zapomina tylko na żaglach, gdzie każdy powiew to pomyślny wiatr. 

DORKA

Kobieta – cztery żywioły. Doskonała tam, gdzie trzeba prędko, prędzej. Biega i w pracy, i po pracy. 
A kiedy chce odpocząć – szydełkuje. Miłośniczka zwierząt potrzebujących, doskonale wyczuwa potrzeby swoich Klientów. 
dorka@smerek-kantor.com.pl

DOROTA

Nikt nie pamięta firmy bez Doroty. Wystarczy dzień jej urlopu, a wszyscy wpadają w panikę. To ona czuwa nad umowami, fakturami, zna numery telefonów do kuriera i księgowej, a pewnie i do papieża. Zawsze uśmiechnięta i życzliwa, dlatego jej biurko jest jak konfesjonał – każdy może się poskarżyć, wyżalić, nabrać otuchy i z lżejszą duszą odejść. 

Karolina

dyrektor ds. Sprzedaży

Oprócz pedantycznego Piotra najbardziej poukładana osoba w zespole.  Jej znakiem rozpoznawczym, podobnie jak Yennefer z Vengerbergu, jest czarno – biała kreacja.

Wymagająca i zorganizowana pracuje szybko i sprawnie. Podczas gdy resztę zespołu, o ile nie jest na eventach, można spotkać przy biurku o tyle Karolina jest ustawicznie w trasie nieprzerwanie pędząc ze spotkania na spotkanie.

Prywatnie, jak już zasiada w domowych pieleszach delektuje się magicznym naparem z zielonej herbaty

karolina@smerek-kantor.com.pl

AGENCJA SMEREK-KANTOR

ul. Artyleryjska 3H

10-127 Olsztyn

Sekretariat, Księgowość

Tel: 89-527-25-52

Sprzedaż 505 900 249

© 2017 Smerek-Kantor

  • White Facebook Icon